O společnosti SCOVECO, s.r.o.

SCOVECO je zkušená dynamická společnost. Byla založena v roce 2011 jako firma, která si klade za cíl prosazovat jednoduchá a inovativní řešení jednoduchých i komplexních problémů pomocí moderních technologií. Záměrem společnosti je budovat, prosazovat a nasazovat řešení, která opravdu usnadňují život firmám i lidem.

Naše základní hodnoty

Základním principem poskytování veškerých služeb a produktů společnosti je orientace na zákazníka a jeho skutečné potřeby a požadavky tak, aby byla zaručena maximální užitná hodnota poskytnuté služby či produktu. Tento princip je pilířem fungování celé společnosti.
Díky metodickým postupům a činnostem vycházejícím z principu osobního přístupu k zákazníkovi a jeho požadavkům po celou dobu řešení či konzultace je náš profesionální tým schopen reagovat a přizpůsobit se požadavkům velkých i malých společností i potřebám jednotlivců.

Partneři

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Vysoká škola báňská - Technická univerzita Ostrava

Společnost SCOVECO kooperuje s Vysokou školou báňskou v Ostravě
Moravskoslezský automobilový klastr, o.s.

Moravskoslezský automobilový klastr, o.s.

Společnost SCOVECO je členem Moravskoslezského automobilového klastru
DIGIntu Technology

DIGIntu Technology

Digital transformation of ideas, intuitively and integrated
Společnost SCOVECO spolupracuje se společností DIGIntu Technology

Maleda

Maleda

Rodinná firma působící především v Moravskoslezském kraji již od roku 2010.
Vyrábí denně čerstvé chlebíčky, dezerty, obložené mísy a spoustu dalších lahůdek.
Raynet

Raynet

RAYNET je CRM software, který pomáhá obchodníkům a manažerům při obchodování.
Společnost SCOVECO spolupracuje se společností Raynet.
VRK plus s.r.o.

VRK plus s.r.o.

Společnost VRK plus s.r.o. se orientuje především na tvorbu vlastních informačních systémů a počítačových aplikací určených převážně pro vzdělávací instituce, sportovní kluby či volnočasové organizace.
ITS a.s.

ITS a.s.

Cílem společnosti ITS je vytvořit dlouhodobé strategické partnerství se zákazníky založené na komplexnosti dodávek a profesionalitě služeb. Přístup ITS při realizaci řešení vychází z potřeb zákazníků, z důsledné znalosti problematiky jejich činností, postupů, procesů a práce.
ISCN

ISCN

For 25 years ISCN has been consulting leading Automotive suppliers and engineering industry and has been moderating European task forces and networks for process improvement and systems engineering.